london lash pro ja so henna ametlik maaletooja eestis

0

Ostukorv on tühi

2 min lugemine

 Armasta neid või mitte, aga ettevalmistatud volüümripsmete tutikud on kindlasti üks praeguse aja kasvavaid trende! Ripsmetööstus on pidevas muutuses ja otsingutes ning on avatud uutele võimalustele. Kui sa veel pole katsetanud volüümripsmete tutikute kasutamist – usu mind, need muudavad sinu töö tegemise palju kiiremaks ja mugavamaks - tee esimene samm ja proovi!

 

 

Kui sa oled endiselt natuke kõhklev, kas peaksid hakkama kasutama volüümripsmeid või mitte, siis siin on mõned mõtted:

  1. Küsimus pole sinus, vaid sinu kliendis!

Unusta kõik reeglid, mis on sulle õpetatud ja mis seonduvad ‘’korrektsusega’’. Muidugi on keeruline, kui sa oled igapäevaselt panustanud just töö korrektsusele. Võib olla on lihtsam muuta enda harjumusi kui sa mõtled kliendikeskselt ja pead meeles, et oma klientide õnnelikuks tegemine peaks olema sinu nr 1 prioriteet! 

Ilmselt oled sa kursustel õppinud ühte kindlat stiili või kindlat silma kuju ja tüüpi. Kuid kui sinu klient soovib midagi pikemat ja tihedamat, siis -  seda peab ta ka saama! 

Tiheduse saavutamine võib olla väga aeganõudev ja Su klient ei pruugi tahta olla pikali 4 tundi. Ilmselt on sul ka kliente, kes pole terved (lihase v liigeseprobleemid või lihtsalt kergelt tõbised), on vormist väljas või lapseootel ning neil lihtsalt pole füüsiliselt võimalik 4 tundi lebada sinu töölaual. Selleks ongi kiirvolüümripsmed: et tagada klientide rahulolu ja hea meel? Ära unusta: õnnelik klient tuleb sinu juurde alati tagasi!


  1. Aeg on raha ja kiirvolüümripsmed aitavad sul säästa mõlemat!

London Lash Pro kiirvolüüripsmed on tehtud imelisest ja õrnast mustast ripsmekiust ja nende paigaldamisel on tulemus sama hea, kui nendel ripsmetel, mis on käsitsi tehtud – küll aga aja kokkuhoid on märkimisväärne!Päris kindlalt võid sa lubada oma klientidele ideaalset tulemust lühema hoolduse ajaga. Selle tulemusena võid kaaluda ka hindade tõstmise peale. Ma tean, me kõik teame ja ilmselt ka sina tead, et kliendid on valmis maksma rohkem, kui nad teavad, et nad saavad imelised ripsmed palju lühema ajaga.

Ja mis veelgi parem, meie kiirvolüümripsmed on äärmiselt kokkuhoidlikud – eriti võrreldes nendega, mis hetkel turul saadaval on. Meie turu-uuringud näitavad, et keskmine hind ühe individuaalse kiirvolüümripsmetutiku kohta on 8€. Samas meie hind tüki kohta on keskmiselt 4€!Teoreetiliselt rääkides on see üsna kallis, aga kui rääkisime paljude tudengite, treenerite või brändisaadikutega, siis nad võivad isegi võtta 12€ või rohkem, arvestades lühemat hoolduse aega! See mitte ei kata kõiki kõrvalkulusid, vaid annab ka väikse kasumi!  1. Tööstus on arenev ning sina peaksid ka olema! 

Aga ära unusta – kiirvolüümripsmete kasutamine ei tähenda, et sa pole enam oskuslik ripsmetehnik!Eelhooldus, puhastamine, stilistika, primeri kasutamine ja ripsmete pealekandmine on endiselt väga olulised! Me mõistame neid tehnikuid, kes on läbinud kalli Russian volüümripsmete koolituse ja on löödud kiirvolüümripsmete turule tulekust. Aga tasuks mõelda ikkagi nii, et see ju ei riku kõike ära. Kiirvolüümripsmed jätavad lihtsalt ühe sammu vahele – nad ei jäta vahele hindamatuid eelhoolduse same, mis tegelikult on ilusate ripsmete tulemuse aluseks! Siiski tuleb aru saada ja mõista volüümripsmete kunsti! Püüa lihtsalt kaaluda motet, et kiirvolüümripsmed ainult muudavad Sinu ripsmemängu paremaks, mitte ei muuda seda kehvemaks! 

Kui sa soovid neid ise järele proovida, siis vaata siia:

Subscribe