london lash pro ja so henna ametlik maaletooja eestis

0

Ostukorv on tühi

2 min lugemine

Jah, neiud, kurb tõsiasi on see, et ka need imelised ripsmepikendused tuleb üks hetk eemaldada. Siin on mõned põhjused, miks:

  • Näiteks - ripsmepikendused tuleb eemaldada kohe, kui kliendil on tekkinud allergiline reaktsioon liimis sisalduvatsüanoakrülaadi vastu. Allergia võib ilmneda ka siis, kui eelnev allergiatest on korrektselt tehtud ning allergilist reaktsiooni ei tekkinud.
  • Kui klient soovib teha pausi ripsmepikendustest. (Olgem ausad, ega keegi meist ei tahaks neist ilusatest pikendustest tegelikult loobuda?)
  • Kui klient soovib muuta ripsmekaare kumerust tuleb kõigepealt eemaldada olemasolevad ripsmepikendused. Erinevad kumerused ei sobi kokku. 
  • Kui klient soovib tagasi oma naturaalsetlooki ning soovib teha ainult lash lifti.
  • Kui Sinu klient peab minema silmaoperatsioonile on vaja ripsmepikendused eemaldada.
  • Kui klient otsustab teha püsimeigi, on väga tähtis, et enne protseduuri oleks ripsmepikendused eemaldatud.
  • Ripsmetehnikut vahetades peab jälgima põhimõtet, et ükski tehnik ei tohi oma tööd teostada teise tehniku paigaldatud ripsmetele. Ripsmetehniku vahetus on olulisemaid põhjuseid, miks pikendused eemaldada. Võib juhtuda, et sinu kliendi eelmine tehnik ei teinud sama kvaliteetset tööd kui sina ning kellegi praagi parandamine on keeruline, tülikas ning ei too soovitud tulemust. 

Parimad nipid ja praktika, kuidas eemaldada ripsmepikendusi:

Geel või kreem?

Minu isiklik valik onkreemjas ripsmepikenduste eemaldaja. Sellega on väga kerge töötada ning enamasti see ei põhjustada nahaärritusi. Kui klient tuleb tavapärasesse hooldusesse, kasutan ma enamasti nn“peeling” tehnikat. See tähendab, et ma eemaldan ükshaaval iga välja kasvanud ripsmepikenduse ripsmekarvalt ja puhastan ripsme.

Kui ma eemaldan kõik ripsmepikendused kasutan  kreemjat eemaldajat. Protseduuri alustan ma alati geelpadjakeste asetamisega alumistele silmalaugudele.

Geelpadjad kaitsevad õrna silmaümbruse nahka võimalike nahaärrituse eest, mida kreemjas ripsmepikenduste eemaldaja võib tekitada. Alati on targem karta, kui kahetseda.

Ripsmete eemalduskreem ei tohi kunagi kokku puutuda kliendi nahaga. See võib olla kliendile üsna ebameeldiv ning võib põhjustada kipitustunnet. Mõnedel juhtudel, kui kliendil on tundlik nahk, võib kreem põhjustada kerget punetust nahal.

Kreemjast ripsemepikenduste eemaldajat tuleb panna ainult liimile - täpselt sellele kohale, kus pikenduse karvake on liimitud kliendi enda ripsme külge. Ülejäänud ripsmeid pole lihtsalt mõtet eemaldiga kokku määrida.

Meeldetuletuseks - sõltuvalt brändist, võib ripsmete eemaldamiseks vajaminev ajakulu  olla erinev.

Kui õige aeg käes, siis püüa pikendusi eemaldada õrnalt, kasutades pintsette või mikroharjakesi. NB! Ära tõmba või ära rebi pikendusi lihtsalt ära. Kui kreem/geel vajab toimimiseks rohkem aega, anna lihtsalt oma kliendile teada, et protseduuriga läheb natukene kauem.

 

Mitte kunagi ära tõmba pikendusi ära!

 

Kui kõik pikendused on eemaldatud ning liimijäägid on ära pühitud, siis võta kuivad geelpadjakesed ning pühi kreem ära. Ripsmete kreemist puhastamiseks ei tohi MITTE KUNAGI kasutada vett.

Seejärel puhasta ripsmed mõne hästi lõhnava ripsmete šampooniga ning loputa soolalahusega.

Eemalda geelpadjakesed õrnalt ning ulata oma kliendile kuiv salvrätik (et ta saaks igaks juhuks oma silmi pühkida) ning anna talle teada, et ta võib oma silmad avada.

Ma väga loodan, et see postitus oli abiks ja kasulik. Kõik küsimused on oodatud:

https://www.instagram.com/agota.londonlashpro/
Subscribe