london lash pro ja so henna ametlik maaletooja eestis

0

Ostukorv on tühi

BLOG

Räägime nüüd õige sellest, kuidas ripsmepikendusi eemaldada?
 

Jah, neiud, kurb tõsiasi on see, et need imelised ripsmepikendused tuleb üks hetk eemaldada. Siin on mõned põhjused, miks:

  • Esiteks, ripsmepikendused tuleb eemaldada kindlasti siis, kui mõnel sinu kliendil on allergiline reaktsioon pikenduste liimi vastu. Jah, see võib juhtuda isegi siis, kui eelnev allergiatest on edukalt läbitud.
  • Siis, kui sinu klient soovib teha pausi ripsmepikendustest. Olgem ausad, ega keegi meist ei tahaks neist ilusatest pikendustes loobuda, ega ju?
  • Sinu klient on näinud mõnda muud ripsmete kumerust, kui sinu portfoolios kajastatud ning soovib seda proovida ka enda peal. (näiteks M või L kumerust)
  • Sinu klient soovib tagasi oma naturaalset väljanägemist ning teha ainult lash lifti.
  • Sinu klient soovib minna silmaoperatsioonile – siis on ripsmepikendust vaja eemaldada.
  • Kui sinu klient otsustab teha püsimeigi, siis on väga tähtis enne seda ripsmepikendused eemaldada.
  • Veel üks väga levinud põhjus, miks pikendusi eemaldatakse, on see, et su uus klient on varasemalt käinud teise tehniku juures,
  • See peaks olema üks esimesi asju, mida ripsmetehnikud õpivad – ükski tehnik ei tohi oma tööd teostada teise tehniku ripsmetele.
 
Nüüd, parimad nipid ja praktika, kuidas eemaldada ripsmepikendusi:

Geel või kreem: millise neist Sina valiksid?

Minu isiklik valik oleks kreem, sest sellega on väga kerge töötada ning see ei tohiks põhjustada mingit nahaärritust pikendusi eemaldades. Küll aga kasutan ma ainult nö koorimise tehnikat, kui klient tuleb tagasi ainult hooldusesse, et ma pean eemaldama ainult väljakasvanud pikendused.

Kui ma eemaldan kõik pikendused kasutades kreemi, siis esmalt ma alati veendun, et ma asetan mõlema silma alla ka meigieemalduspadjakesed. Seda seetõttu, et kaitsta oma klienti nahaärrituse eest, kuna kreemjas eemaldi on üsna tugev kemikaal. On alati targem karta, kui kahetseda.

Ripsmete eemalduskreem ei tohiks kunagi olla kokkupuutes kliendi nahaga. See on üsna ebameeldiv tunne ning võib põhjustada kipitustunnet. Mõnedel juhtudel, kui kliendil on tundlik nahk, võib kreem põhjustada kerget punetust nahal.

Eemalda kreemjas või geeljas ripsemte eemaldi ainult sellele ripsmete kohale, kus pikendused on kinnitatud liimiga kliendi enda ripsmete külge. Ülejäänud kliendi enda ripsmeid pole lihtsalt mõtet eemaldiga kokku määrida.

Oota aga.. sõltuvalt brändist, on ripsmete eemalduse protseduuri ooteaeg erinev.

Kui õige aeg käes, siis püüa pikendusi eemaldada õrnalt, kasutades pintsette või mikroharjakesi. NB! Ära tõmba pikendusi lihtsalt ära. Kui kreem/geel vajab rohkem aega, anna lihtsalt oma kliendile teada, et protseduuriga läheb natukene rohkem aega.

 

Mitte kunagi ära tõmba pikendusi ära!

 

Kui kõik pikendused on eemaldatud ning ka liimijäägid on ära pühitud, siis võta kuivad meigieemalduspadjakesed ning pühi kreem ära. MITTE KUNAGI ära puhastada seda veega.

Seejärel puhasta ripsmed mõne hästilõhnava ripsmete šampooniga ning loputage soolalahkusega.

Eemalda meigieemalduspadjakesed õrnalt ning ulata oma kliendile salvrätik (et ta saaks igaks juhuks oma silmi pühkida) ning anna talle teada, et ta võib oma silmad avada.

Ma väga loodan, et see postitus oli abiks ja kasulik.

Subscribe